51.Yıl
Telefonla Sipariş 0 555 0634470
Teslimat Şartları

BİNBAŞIOĞLU DERİ TEKSTİL AYAKKABICILIK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.bünyesinde hizmet veren www.binbasioglu.com , stokta bulunan siparislerinizin ayni gün içinde kargo, ambar ya da nakliye sirketlerine (isteginize göre) verilecegini garanti eder.

Stok haricindeki siparisleriniz için ise üretici firmadan yapilacak sevkiyat tarihine göre siparisleriniz tasimaya verilir. Böyle bir durumda tarafimizdan bilgilendirilirsiniz. Resmi tatil günlerinde vereceginiz siparisler ise, tatili izleyen ilk is günü içinde isleme konulacaktir.

BİNBAŞIOĞLU DERİ TEKSTİL AYAKKABICILIK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.bünyesinde hizmet veren www.binbasioglu.com dan verdiginiz siparislerin tasima ücreti firmamıza aittir.. Anlasmali kargomuz, ambar, uçak kargo veya firmamizdan siparisinizi kendiniz teslim alabilirsiniz.

Siparisleriniz isteginize göre paketlenir, birlestirilir ve isteginize uygun olarak size ulastirilir. Ürün teslimatinin aksamadan gerçeklestirilebilmesi için lütfen adres bilgilerinize ilçe,cadde,sokak ismini yazmayi unutmayiniz.

BİNBAŞIOĞLU DERİ TEKSTİL AYAKKABICILIK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.ve bünyesinde hizmet veren www.binbasioglu.com ürünlerinizi nakliye sirketlerine ulastirdiktan sonra ürünlere gelecek herhangi bir zarar ve benzeri durumlardan sorumlu tutulamaz.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et