İade Politikası

BİNBAŞIOĞLU DERİ TEKSTİL AYAKKABICILIK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.ve bünyesinde hizmet veren www.binbasioglu.com, satisini yaptigi ürünlerin tamaminin fabrikasyon ve firma hatalari durumunda degisimini garanti eder. Degisim yapilacak ürünlerin nakliye masraflari aliciya ait olmakla birlikte, ayni ya da farkli bir ürün ile ürün degisimi yapilir.

Kullanilmis, renk degisimine ugramis ve kullanicidan kaynaklanan hata ve ariza durumlarinda ürünlerin degisimi ve iadesi yapilmaz.

Degisimi yapilmak istenen ürünlerin alindigi sekilde kutulu olmasi gerekmekte olup, üretici stoklarinda ürün bulunmamasi halinde BİNBAŞIOĞLU DERİ TEKSTİL AYAKKABICILIK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.degisim yapmama hakkini sakli tutar.
Iade islemlerinde Kargo ücretleri müsteri tarafindan karsilanir.

Istisnalar : Ambalaji (kutusu) yirtilmis ve satilabilir özelligini kaybetmis, fiziksel zarar görmüs ürünler iade alinmaz. Iade isleminde yalnizca ürün için alinan ücret iade edilir. Aksi bildirilmedikçe ürün ile birlikte verilmis her türlü evrak, hediye, ek ürün indirim kuponu vs. promosyonlar mevcut ise bunlarinda iadesi gerekmektedir.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et