Gizlilik Sözleşmesi

GIZLILIK BILDIRIMI

www.binbasioglu.com, ziyaretçileri tarafindan sitesindeki formlar araciligiyla sunulan kisisel verileri üçüncü kisilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir sekilde kullandirmaz.

www.binbasioglu.com bu bilgileri asagidaki amaçlar için kullanacaktir:

Size basili yayinlar/yazismalar göndermek, Size elektronik posta ile basin bültenleri veya bildirimler göndermek, Satin aldiginiz mallari teslim etmek.

Kisisel bilgilere sadece BİNBAŞIOĞLU DERİ TEKSTİL AYAKKABICILIK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.ve bünyesinde hizmet veren www.binbasioglu.com web sitesi personeli ulasabilirler. www.binbasioglu.com, kisi kimliklerini açiklamadan, istatistiksel bilgileri web sitesini iyilestirmek ve genel olarak tüketicileri hakkinda daha çok bilgi sahibi olmak amaciyla kullanir. Bu bilgiler üçüncü kisilere açiklanmaz. www.binbasioglu.com, sitesindeki baglantilar araciligiyla gideceginiz diger sitelerin, www.binbasioglu.com un Gizlilik Ilkelerine uyacagini garanti etmez; bu nedenle kisisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiginiz sitelerin gizlilik yaklasimlarini degerlendirmenizi öneririz.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et